Htc Desire Cep Telefonu

Htc Desire Cep Telefonu için

Fiyat Aralığı : 1.014 – 1.234 TL

HTC DESIRE CEP TELEFONU İNCELEMESİ

HTC Desire cep telefonu piyasaya ardı ardına sunduğu  cep telefonları ile birlikte, kalburüstü diyebileceğimiz insanlara hitap etmeyi başaran HTC firmasının Desire serisi altına konumlandırdığı Z isimli modeli ile ilgili detaylar kamuoyunun huzuruna sunuldu. HTC Desire cep telefonu üst segment  ile orta segment arasında bir yere hitap edecek olan cihaz, geleceği oldukça parlak gözüken Android OS işletim sistemini baz alarak oldukça iddialı bir konuma hitap edeceğe benziyor… İşte HTC Desire cep telefonuna ait teknik özellikler;

  • HTC Desire cep telefonunda Android OS v2.1 işletim sistemi bulunuyor.
  • HTC Desire cep telefonu 1 GHz hızında Snapdragon işlemcisi konulmuş.
  • HTC Desire cep telefonunda 720p HD video kaydı ve oynatma olanağı vermektedir.
  • HTC Desire cep telefonu Wi-Fi ile kablosuz ağ bağlantı desteği de sunarak kullanıcısına üst düzey performans vaat etmiştir.
  • HTC Desire cep telefonu 3G ile hızlı mobil internet bağlantısı imkanı tanımaktadır.
  • HTC Desire cep telefonu 5.0 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ile de ortalamanın üstünde bir çekim verimi sunuyor.
  • HTC Desire cep telefonu 3.7 inç genişliğinde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile ekran kullanma düzeyini arttırmayı hedeflemiş.
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Htc Desire Cep Telefonu”

  1. Htc Desire yeni akıllı cep telefonu modelleri arasındadır. İnce tasarım çizgilerine sahip bu cihazın marka olarak ön plana çıkışının nedeni teknik özellikleridir. Bu akıllı telefonda 3.7 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor. 5 megapiksel dijital kamera ,geniş ekran fotoğraf çekimi yapan telefonda ekran görüntünün belirli kısımlarına zum yapabiliyor, ekranı yatay veya dikey konuma göre otomatik olarak görüntüleme sağlayabiliyor.Gps Navigasyon fonksiyon özelliği herhangi bir sorun yaşanmadan düzgün ve hızlı bir şekilde çalışıyor.Facebook,Twitter uygulamalarına direkt olarak erişilebiliyor ve ditijal fotoğraf ile video, sitelere kolaylıkla yüklenerek paylaşılabiliyor.

Leave a Reply


Fatal error: Call to undefined function get_sidebars() in /home/ceptel/public_html/wp-content/themes/MobileWorld/single.php on line 49